O nas

Zaangażowani pracownicy i zadowoleni klienci.

Kompleksowo doradzamy i towarzyszymy Państwu przy całym procesie kupna-sprzedaży lub najmu-wynajmu nieruchomości.


WYBIERZ PROGALBUD NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy profesjonalistami, zrzeszonymi w Krajowej Izbie Gospodarki Nieruchomościami. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC i wieloletnie doświadczenie. Posługujemy się wypracowanymi metodami i sprawdzonymi technikami działania. Jesteśmy skuteczni.


JAK PRACUJEMY


OFERUJEMY

Profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa:

Jesteśmy z Tobą do końca transakcji.


GWARANTUJEMY

Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalne doradztwo, opiekę nad klientem od początku do końca transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu.

Usługi świadczymy odpłatnie. Pobieramy wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie.Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach klientów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z ambitnych, wciąż podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe osób.


Joanna Gałuszka - absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale prawa i administracji. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr 1060 wydana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Specjalistka w zakresie prawa budowlanego i nieruchomości. Znajomość regulacji prawnych pozwala jej sprawnie przeprowadzić klientów przez proces kupna i sprzedaży nieruchomości.

Sabina Tarasek - absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Finansów (obecnie Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów). Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr 1087 wydana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zespół

Pokaż wszystkich

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
599 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Józefa Chełmońskiego

Oświęcim

150.2 m2 5 pokoje
599 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Józefa Chełmońskiego

Oświęcim

150.2 m2 5 pokoje
Facebook